logo 2
Головна Рекомендації Статті та рекомендації Бренди Нам довіряють Контакти

 Країна виробник:
Бренд:

Ціна
от до грн

Внутрипідлогові конвектори природної конвекції
Конвектори примусової конвекції
Дизайнерські радіатори
Чавунні радіатори
Вертикальні радіатори
Горизонтальні радіатори
Радіатори підлогові
Сушки для рушників електричні
Сушки для рушників гідравлічні
Біокаміни


 
 
 

 Біокамін — втілення живого вогню в життя!

Про камін з живим вогнем, мріє кожен, але не у всіх є можливість здійснити свою мрію — важкість встановлення каміну і місце для нього, необхідність димоходу. Так було до недавнього часу. Біокаміни позбавлені цих недоліків — вони можуть бути змонтовані в квартирі, офісі, ресторані чи загородньому домі, сауні, салоні, на вулиці, в бесідках і т.д.
Біокаміни не виділяють диму, відповідно їм не потрібно димоходу, немає необіхідності в дровах, немає сажі. І в цей же час такий камін створює неповтовну атмосферу затишку, комфорту і спокою. При цьому він не створює лишніх клопотів і абсолютно безпечний.
 
Принцип роботи.
Каміны оснащені спеціальною камерою згорання, потужність якої коливається від 1.7 до 3 кВт. Час горіння одного літру біотоплива становить від 2 до 5 годин. Теплова енергія згорання 1 літру топлива становить 5.6 кВт.
Біотопливо — це 100% відновлюване джерело енергії виготовлено із природньої сировини в процесі якого виділяється теплота, водяна пара і СО2 у співідношенні близькі до складу тієї, що вдихається людиною і порівняно х горінням двох великих свічок. Водяна пара, що виділяється каміном, не сушить повітря, а навпаки зволожує.
 
Також існує можлтвість до біокаміну придбати набір для аромотерапії. Аромат трав надасть Вам не тільки здоров"я, але й підніме настрій.                      

 
  м.Київ, вул. Механізаторів, 2, оф. 500
  (044) 331-48-87
  info@svit-radiatoriv.com.ua


Accuro-Korle Antrax Carlo Poletti Cinier Emco Irsap ISAN Mohlenhoff Vasco Vogue UK

 Світ радіаторів ©2010
Розробка сайту - Bunke