logo 2
Головна Рекомендації Статті та рекомендації Бренди Нам довіряють Контакти

 Країна виробник:
Бренд:

Ціна
от до грн

Внутрипідлогові конвектори природної конвекції
Конвектори примусової конвекції
Дизайнерські радіатори
Чавунні радіатори
Вертикальні радіатори
Горизонтальні радіатори
Радіатори підлогові
Сушки для рушників електричні
Сушки для рушників гідравлічні
Біокаміни


 
 
 
8 видів радіаторів

Вісім основних видів радіаторів 

  
І так, Ви стоїте перед вибором радіатора у Ваш будинок, квартиру, офіс, дачу. ... Серед величезної кількості і різноманітності опалювальних приладів Вам необхідно вибрати один максимум два. Дана стаття допоможе Вам правильно зорієнтуватися у світі радіаторів. 
  
Ми пропонуємо Вам радіатори для систем водяного опалення. Існує вісім основних видів радіаторів опалення, про які постараємося коротко розповісти і дати кілька порад. Першим ділом при виборі радіатора необхідно керуватися критерієм адаптації приладу для конкретної системи і умов експлуатації. Кожен прилад має певні обмеження. Їх недотримання може призвести до небажаних наслідків, таких, наприклад, як протікання, хімічна або електрохімічна корозія, гідравлічні удари, газові капсули. 
  
При виборі приладу так само необхідно враховувати Вашу систему розводки труб.Бувають двох-і однотрубні системи опалення. Не вдаючись у подробиці, зазначимо, що для однотрубної системи радіатори необхідно вибирати з великим запасом міцності і з малим гідравлічним опором. З двотрубною системою все набагато простіше. Більш докладно можна дізнатись у наших менеджерів - Вам дадуть відповідь на всі питання і допоможуть зробити правильний вибір. 
Так само не варто забувати і про корозійні процеси, які в системі заповненій повітрям протікають набагато інтенсивніше, тому система повинна бути заповнена водою. Пуск системи опалення повинен проводитись плавно, щоб уникнути гідравлічних ударів. 
  
А тепер перейдемо до видів радіаторів опалення. 
  
1. Панельні радіатори опалення. 
Першим розглянемо панельні радіатори опалення (конвектори). Це прилади з ухилом на конвекційне опалення. В Україні представлено ряд виробників, таких як Regulus, Kermi, DeLonghi, Purmo та інші. Компанія «ЛЕКС ГРУП» прагне розширити модельний ряд для задоволення всіх потреб наших клієнтів. 

  Панельний радіаторПанельні радіатори
Панельні радіатори володіють рядом переваг, таких як висока тепловіддача, гарний зовнішній вигляд, прийнятні ціни. Вони відмінно зарекомендували себе в котеджах і будинках з автономними котельними і тепловими пунктами. Серед недоліків цих приладів опалення можна виділити порівняно тонку стінку водяної сорочки (трубки по якій тече теплоносій), що робить їх непридатними в системах з центральним міським опаленням. Хоча деякі виробники почали випускати панельні радіатори з товщиною водяною сорочкою близько 2 мм, тим самим відкривши їм дорогу в цей сегмент житла. 
  
2. Сталеві трубчасті радіатори. 
Як правда захоплюючий сегмент радіаторів опалення. Величезний вибір дизайнерських рішень, кількість компаній і країн виробників пропонують всілякі рішення, гнучка цінова політика. Серед найбільш популярних брендів пропонованих компанією «ЛЕКС ГРУП» - Arbonia, Zehnder, Kermi, JAGA, Maxiterm та інші. У трубчастих радіаторів відсутні проблеми з тиском. Трубчасті радіатори практично не мають обмежень по застосуванню, але все ж таки не всі прилади можна використовувати в центральних системах опалення. 

Стальний трубчатий радіаторСталевий трубчатий радіатор
  
3. Чавунні радіатори опалення 
Чавунні радіатори опалення. Всім відомі прилади з часів радянського союзу.Практично не сприйнятливі до поганої якості теплоносія, але погано переносять гідравлічні удари. 
На відміну від старих чавунних секцій вимагають фарбування, на ринку з'явилися прилади імпортного виробництва з високою якістю литва, різноманітністю дизайнерських рішень і широкої цінової гамою. 
Серед найбільш популярних радіаторів варто відзначити ROCOCO, BOHEMIA, RETRO та інші. 
  

  Чавунний радіатор старого типуЛитий чавунний радіаторДизайнерський чавунний радіатор
  
  
4. Алюмінієві радіатори опалення. 
Цим проділах властиво красиво вилиті секції з алюмінію які мають високу тепловіддачею, мала вага,. Вони користуються популярністю як у приватних споживачів так і фахівців, які працюють у даному сегменті. 
  
   
Алюмінієві опалювальні радіатори виробляють двох видів: 
  
- Литі алюмінієві секції. У даному виді радіатора кожна секція відливається як цілісна окрема деталь. 
- Екструзійні алюмінієві радіатори опалення. Кожна секція складається з трьох елементів які сполучені один з одним. Збірка секцій виконується у вигляді декількох блоків з 2 і більше секцій. 
Деякі моделі розраховані на досить високий тиск що дозволяє використовувати їх в центральних системах опалення. Серед виробників найбільш популярні Fondital, Sira (Alux), Global, IPS. 
Алюмінієві радіатори опалення
Однією з проблем при експлуатації алюмінієвих радіаторів є рівень кислотності теплоносія, РН. У багатьох системах підтримувати його в необхідному, причому досить вузькому, діапазоні неможливо. Так само не варто забувати про можливість завоздушіванію системи через газоутворення в приладах. Так що варто враховувати цей фактор на стадії проектування системи опалення. Слід враховувати наявність металів антагоністів в системі. 
  
Говорячи ж про міцність литих і екструзійних радіаторів можна сказати, що вони рівні.

5. Біметалічні радіатори опалення. 
На відміну від алюмінієвих радіаторів незважаючи на схожість біметалічні радіатори мають ряд серйозних відмінностей. Їх конструкція забезпечує запас міцності від можливого тиску в системі в багато разів. Так само контакт теплоносія всередині радіатора з алюмінієм зведений до нуля. І ці всі достоїнства разом з високою тепловіддачею і досконалим зовнішнім виглядом. 
Біметалічні радіатори
На нашому ринку користуються популярністю такі виробники та марки як Sira (Італія), Global, Bimex та інші. 
  
6.Внутріпідлогові конвектори опалення. 
Цей вид радіаторів став наслідком сучасних архітектурних рішень, де застосування великої кількості скляних стін і інших дизайнерських моментів зробили неможливим використання звичайних опалювальних приладів. Вони не псують інтер'єр і дають багато варіантів вирішення опалення, будь то торговельне, офісне або просто житлове приміщення. Постійно вдосконалюючись, з'являються моделі з примусовою конвекцією за допомогою вентиляторів і складним програмуванням. Теплообмінники виготовляються, як правило, з мідних труб з алюмінієвим ребрами. 

Серед найбільш популярних виробників варто відзначити прилади REGULUS, JAGA, Mollenhof. 
  
7. Плінтусні конвектори. 
Порівняно нові опалювальні прилади. Вони розташовуються уздовж зовнішніх стін і під вікнами. Там де немає можливості або бажання ставити звичайний радіатор це як один з варіантів. Прилад займає незначний простір під стіною не більше 10 см по глибині і 20-25 см по висоті. 
  
8. Дизайнерські радіатори 
Окремо хотілося б виділити такий сегмент опалювальних приладів як дизайнерські радіатори опалення. Це дорогі високоякісні радіатори розраховані на вузьке коло людей і дизайнерських рішень. Багато приладів не схожі на традиційний радіатор або конвектор, але зберегли при цьому своє головне призначення - створювати тепло і затишок в домі. Матеріал більшості приладів сталь і кераміка. Надійність відповідає вартості. Це елітний сегмент і поки не доступний широкому загалу. 

Дизайнерські радіаториДизайн радіатори ArboniaДизайн радіатори
  м.Київ, вул. Механізаторів, 2, оф. 500
  (044) 331-48-87
  info@svit-radiatoriv.com.ua


Accuro-Korle Antrax Carlo Poletti Cinier Emco Irsap ISAN Mohlenhoff Vasco Vogue UK

 Світ радіаторів ©2010
Розробка сайту - Bunke